Kolejna porażka na własnym terenie w II lidze hokeja na trawie. Fotorelacja.

W niedzielę 14.10.18 seniorzy Polonii Skierniewice rozegrali mecz w ramach II ligi hokeja na trawie. Przeciwnikiem Polonii był zespół KS Stella Gniezno.
Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków gości, które na szczęście zostały odparte przez dobrze grający w obronie cały zespół gospodarzy, Po kilkunastu minutach inicjatywę przejęła Polonia czego efektem była bramka z krótkiego rogu strzelona przez Jarosława Kota. Poloniści po strzelonej bramce przejęli inicjatywę i szybko podwyższyli wynik. Strzelcem drugiego gola dla Polonii Mateusz Szymczyk. Goście ograniczali się do kontrataków i niestety jeden z nich pod koniec pierwszej połowy zakończył się strzeleniem kontaktowej bramki. W drugiej połowie oglądaliśmy  wyrównany mecz z wieloma okazjami  do zdobycia gola dla jednej jak i drugiej drużyny. Jednak to goście w tym dniu byli skuteczniejsi i zdobyli bramkę wyrównującą z krótkiego rogu, a trzy minuty przed końcem meczu rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść strzelając trzecią zwycięską bramkę. Polonia – Stella 2:3. Kolejny mecz Polonia rozegra w niedzielę 21.10.18 o godzinie 12.00  w Skierniewicach przy ulicy Trakcyjnej 1. Przeciwnikiem Ósemka Tarnowskie Góry. Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.