Porażka z HKS Siemianowice Śl. Zdjęcia.

W sobotę 26.10.19 o godzinie 18.00 przy sztucznym oświetleniu Polonia podejmowała doświadczony zespół z Siemianowic Śląskich. Mecz odbył się w wyjątkowych warunkach ponieważ dopisała pogoda i mieliśmy wysoką frekwencję na trybunach, a także obydwie drużyny prezentowały się wizualnie i sportowo naprawdę świetnie.W spotkaniu dominowała dyscyplina taktyczna i nie było przypadkowych akcji. Szybkie tempo rozgrywania i ułożona gra cieszy ale wynik sportowy pozostawia niedosyt. Padło pięć bramek niestety żadnej nie strzeliła Polonia choć kilka okazji było. Mecz dużymi fragmentami bardzo wyrównany jednak ogromne doświadczenie i ogranie HKSu przeważyło szalę zwycięstwa na ich stronę. W pierwszej połowie  Polonia straciła tylko jedną bramkę , gra naszego zespołu wyglądała dobrze ale bez stwarzanego zagrożenia pod bramką przeciwnika.  Druga połowa to już o wiele bardziej ofensywna postawa Polonii i gdy wydawało się , że za chwilę dojdzie do wyrównania   pada niestety bramka dla gości. Nie załamuje to drużyny i konsekwentnie dąży do strzelenia bramki kontaktowej i znowu nie wykorzystana sytuacja mści się utratą bramki.  Mimo dobrej gry i optycznej przewagi tracimy kolejne gole i jest już jasne, że Polonia przegra kolejny mecz w I lidze hokeja na trawie. Wynik końcowy 0:5 nie oddaje całkowicie poziomu spotkania potwierdza klasę przeciwnika. W innych spotkaniach Lipno Stęszew wygrało ze Stellą Gniezno 5;2, a Tarnowskie Góry przegrały z MKSem Środa Wlk. 2:3. Polonia kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe z Lipnem w Stęszewie 09.11. Zdjęcia poniżej w linku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.