Promocja hokeja w Skierniewicach. Fotorelacja.

W dniu 18.10.2021r do Skierniewic na prośbę  KS Polonii Skierniewice przejechali  przedstawiciele Polskiego Związku Hokeja na Trawie reprezentowanego przez Mateusza Grochala , który zajmuje się rozwojem hokeja na trawie w Polsce.Pomagają mu w tym zawodnicy Kadry Narodowej  w celu promocji  dyscypliny olimpijskiej jaką jest hokej na trawie. Promocja i zajęcia hokeja na trawie przeprowadzone zostały w Skierniewicach w Szkole  Podstawowej  nr 5 i Szkole Podstawowej nr 7. Przedstawiciele PZHT wykazali się profesjonalizmem, zajęcia przeprowadzone były z dużym zaangażowaniem, były interesujące, ciekawe a przede wszystkim aktywne. W prowadzeniu zajęć ze strony Polonii Skierniewice  wsparcia udzielili trenerka – Lubov Tsymonchyk oraz zawodnik  Karol Baranowski.

Treningi dla dzieci z osiedla Rawka odbywać się będą  od 19 października 2021we wtorki i czwartki w godz. 16:30 -18:00 w Szkole Podstawowej nr 7. 

Treningi dla dzieci z miasta Skierniewice odbywać się będą od 3 listopada 2021 w środy i piątki w godz. 19:00-20:00 na nowej hali OSIR nr 2 ul. Pomologiczna 8.

Wszystkich chętnych Zapraszamy do trenowania hokeja na trawie . Fotorelacja z promocji hokeja poniżej w linku. https://drive.google.com/drive/folders/1176bYc5lHBwVOSWV7M9LPf5ISCIMDdgs?usp=sharing

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.