Rewelacyjny początek rundy wiosennej I ligii hokeja na trawie.

Ogromną niespodziankę ku uciesze sympatyków hokeja w Skierniewicach sprawili seniorzy Polonii Skierniewice wygrywając 3:2 z faworyzowanym zespołem Lipna Stęszew w rozgrywkach o Mistrzoatwo Polski I ligi hokeja na trawie. Mecz rozegrzny został w sobotę 24.04.21 w Skierniewicach o godzinie 15.00. Walczący o bezpośrednii awans do superligi hokeja zespół gości nie sprostał Polonii Skierniewice. Należy podkreślić ogromny charakter i waleczność zawodników Polonii, ponieważ mecz nie układał się po ich myśli, a mimo to potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W wyrównanym spotkaniu goście pierwsi zdobywali gole i do przerwy prowadzili 2:0. Po przeerwie koncert gry gospodarzy,trzy strzelone bramki i sensacja stała się faktem. Lipno na kolanach. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały ale kilku wybornych sytuacji w końcowych minutach nie wykorzystali zawodnicy Polonii. Gratulacje dla całego zespołu i życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach. Najbliższe spotkanie Polonia zagra na wyjeździe z HKS Siemianowiczanką 08.05.21.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.