Wyjazdowa porażka seniorów w I lidze hokeja na trawie.

W sobotę 05.09.2020 w Stęszewie drużyna seniorów Polonii Skierniewice rozegrała o 17.00 pierwszy mecz I ligi hokeja na trawie sezonu 2020/21. Przeciwnikiem był zespół Lipna Stęszew. Spotkanie było bardzo wyrównane i emocjonujące. W pierwszej połowie spotkania obydwa zespoły miały swoje szanse na zdobycie gola ale do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Po przerwie wiele emocji i niefrasobliwość sędziów w końcu poskutkowała bramkami niestety tylko dla gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 3:0. Na trudnym terenie nie udało się zdobyć punktów. Najbliższa okazja już w sobotę 12.09.20 o godz 16.00 Polonia zmierzy się z HKS Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Zapraszamy. Wyniki pierwszej kolejki w linku http://pzht.pl/i-liga/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.