Wyjazdowy remis w Gnieźnie

Polonia Skierniewice zremisowała w Gnieźnie ze Stellą 2:2 w drugiej lidze hokeja na trawie. Mecz rozegrany został w niedzielę 13.05.18 o godzinie 13.00. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla Polonii bo już w pierwszej minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale w krótki róg bramki. Polonia starała się doprowadzić do wyrównania ale to gospodarze groźnie kontrowali będąc blisko podwyższenia rezultatu. Na szczęście zawodnicy Stelli byli nieskuteczni. Po kilkunastu minutach Polonia przejęła kontrolę  i zaczęła dominować co przyniosło efekt bramkowy i po składnej akcji gola zdobył Lipczyński Kamil. Zdobycie bramki jeszcze bardziej zmotywowało Polonię i uwidoczniła się wyraźna przewaga naszego zespołu. Jednak w stosunkowo niegroźnej sytuacji błąd przy wyprowadzeniu piłki spowodował sytuację sam na sam z bramkarzem i niestety utratę bramki. Stella znowu na prowadzeniu.W końcowych minutach pierwszej połowy dobra gra w ataku Polonii przyniosła wyrównanie i była to jedna z ładniejszych akcji zespołowych tego meczu. Bramkę zdobył Mateusz Szymczyk. Do przerwy 2:2. W drugiej połowie obydwa zespoły toczyły wyrównaną walkę i grały  uważniej w obronie.  Pomimo wielu sytuacji żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Mecz zakończył się remisem i zgodnie z regulaminem zarządzono karne zagrywki w celu wyłonienia zwycięzcy tego meczu. Lepiej karne zagrywki wykonywali zawodnicy Stelli wygrywając 4:3 i zdobyli w ten sposób 2 punkty. Bramki dla Polonii z karnych zagrywek zdobyli: Kowalski Patryk, Zamachynsky Stanislau, Lipczyński Kamil. Polonia zdobyła 1 punkt i wciąż liczy się w walce o baraże do pierwszej ligi. Kolejne spotkanie Polonia Skierniewice rozegra w Skierniewicach 27.05.18 o godz. 12.00 z Tarnowskimi Górami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.