Zwycięstwo Polonii Skierniewice w II lidze seniorów

Zwycięstwem 6:2 (4:2) zakończył się niedzielny mecz drużyny Polonii  przeciwko  KS Lipno Stęszew w II lidze. Było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie II ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kot Jarosław (3), Lipczyński Kamil (2), Sidarau Pavel (1). Mecz rozgrywany na wodnej nawierzchni w Brzezinach rozpoczął się bardzo efektownie bo już w czwartej minucie  meczu z krótkiego rogu padła bramka. Zespół Polonii zdominował grę i gdy wydawało się, że padną następne bramki dla Polonii błąd obrony i bramkarza wykorzystali goście i wyrównali stan meczu. Wprowadziło to trochę nerwowości w poczynaniach Polonii ale na szczęście szybko padły kolejne bramki. Prowadząc już 4:1 kolejny błąd ustawienia obrony wykorzystali goście i do przerwy było 4:2. Po przerwie dominacja Polonii nie podlegała dyskusji i w konsekwencji padły następne bramki dla naszego zespołu. Jedną z bramek zdobyliśmy po pięknej kombinacji z krótkiego rogu. Polonia stwarzała następne sytuacje ale była nieskuteczna i brakło trochę szczęścia. Lipno dopiero w ostatnich 10 minutach meczu stworzyło sobie sytuacje do strzelenia bramki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.