Zwycięstwo Polonii w II lidze po karnych zagrywkach

Remisem 2:2 do przerwy 1:1 zakończył się mecz II ligi hokeja na trawie między Polonią Skierniewice a Wartą Poznań. Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem a walka toczyła się o każdą piłkę. Twarda walka doprowadziła do kilku interwencji medycznych. Gdy gra się uspokoiła w 17 minucie bramkę zdobyli goście , mocnym strzałem pokonał broniącego w I połowie Mikulskiego Mateusza napastnik Warty. Nie załamało to zawodników Polonii i z większym animuszem atakowali bramkę gości. Ich starania przyniosły efekt i po faulu na Pavle Sidarau sędzia podyktował rzut karny, który zamienił na bramkę sam poszkodowany. Do przerwy 1:1. Po przerwie Polonia nie zwalniała tempa atakując zagrażała bramce gości co przyniosło efekt w 7 minucie II połowy, bramkę zdobył z akcji całego zespołu Sidarau Pavel. Warta rzuciła się do odrabiania strat jednak dobrze w obronie grał zespół Polonii przeprowadzając liczne kontrataki. Niestety na 3 minuty przed końcem zamieszanie pod bramką wykorzystał zespół Warty strzelając wyrównująca bramkę precyzyjnym strzałem przy słupku bramki bronionej w II połowie przez Mahmuda. Remis po końcowym gwizdku oznaczał karne zagrywki, które lepiej wykorzystał zespół Polonii strzelając 3 karne tracąc tylko 2. Wygrana w karnych 3:2 dopisuje 2 punkty w tabeli Polonii Skierniewice a jeden Warcie, która pozostała liderem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.