Zwycięstwo w kolejnym meczu II ligi hokeja na trawie.

W czwartej kolejce Mistrzostw Polski II ligi hokeja na trawie Skierniewicka Polonia zmierzyła się z Ósemką Tarnowskie Góry. Mecz rozegrany został w Skierniewicach 01.10.17 o godzinie 12:00. Zespół Polonii po zwycięstwie w poprzedniej kolejce stanął na przeciw drużynie, z którą toczy zawsze zacięte pojedynki, a która podrażniona porażką z liderem MKS Środa Wielkopolska 0:3, nie zamierzała oddać meczu bez walki. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanej przewagi Polonii jednak twarda obrona gości nie popełniała błędów i  z przewagi Polonii nic nie wynikało. Zespół gości ograniczał się do kontr i z jednej z nich zdobył krótki róg ale bramkarz był na posterunku. Zmiana taktyki i więcej oskrzydlających ataków Polonii przyniosło efekt bramkowy. Bramkę z krótkiego rogu zdobył Lipczyński Kamil. Polonia poszła za ciosem i rozluźnione szeregi Ósemki po pięknej zespołowej akcji skapitulowały. Strzelcem drugiej bramki Lipczyński Kamil. Mecz wydawał się być  pod kontrolą ale z niegroźnej sytuacji goście zdobywają bramkę kontaktową i robi się nerwowo. W końcówce pierwszej połowy goście nie wykorzystują trzech krótkich rogów pod rząd i do przerwy Polonia prowadzi 2:1. Druga połowa to ataki  gości ale skuteczna gra w obronie pozwoliła na szybkie wyprowadzanie kontrataków. Po jednym z nich bramkę na 3:1 strzela Jagiełło Przemek. Kilka minut później nie wykorzystujemy stu procentowej sytuacji i znowu robi się nerwowo. Inicjatywę przejmują już całkowicie goście raz po raz zagrażając bramce min. 10 krótkich rogów. Napór Tarnowskich Gór słabnie i w końcowych minutach Polonia dominuje strzelając czwartą bramkę. Strzelcem bramki Lipczyński Kamil. Nerwowe spotkanie kończy się wynikiem 4:1 dla Polonii. Jest to drugie zwycięstwo w lidze ale pierwsze na własnym stadionie. Cieszy dobra dyspozycja zespołu chociaż zbyt nerwowo reagujemy na wydarzenia boiskowe. kolejne spotkanie Polonia rozegra 15.10.17 w Środzie. Zespół Polonii wystąpił w składzie: Bałut K, Skoneczny P, Widarski M, Kot J, Osiński B, Zmachynsky S, Krynicki P, Kowalski P, Bednarek Sz, Ciechowicz M, Lipczyński K, Jagiełło P, Lipczyński Ł, Szymczyk M, Sitarek B, Krajewski K.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.