Zwycięstwo w pierwszym meczu rundy wiosennej.

Na własnym boisku Polonia Skierniewice podejmowała Stellę Gniezno w pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2018/19. Mecz rozegrany został o godzinie 12.00. Drużyna gości przyjechała do Skierniewic jako vice lider tabeli i to goście byli faworytem spotkania. Mecz rozpoczął się od ataków Stelli co przyniosło efekt w postaci prowadzenia. Polonia odpowiedziała bramką wyrównującą a strzelcem został Ciechowicz Majkel. Mecz się wyrównał i obie drużyny stwarzały sobie sytuację bramkowe i do przerwy padły jeszcze dwa gole pierwszy dla gości i drugi  na 2:2 dla Polonii a strzelcem Lipczyński Kamil. Po przerwie Polonia szybko wyszła na prowadzenie i nie oddała już go do końca, a bramkę na 3:2 strzelił Ciechowicz Majkel. Polonia kontrolowała mecz i pomimo dogodnych sytuacji nie podwyższyła wyniku. Gra całego zespołu mogła się podobać co dobrze rokuje na kolejne spotkania. W następnym meczu przeciwnikiem Polonii będzie zespół Ósemki Tarnowskie Góry.  Niedziela 07.04.19 godz. 12.00 ul Trakcyjna Skierniewice Zapraszamy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.